Vissza a blogra

Válaszd az állásgaranciánkat, és törj be velünk a tech világába

Ha tele lennél kérdésekkel az állásgaranciánkkal kapcsolatban, ne keresgélj tovább, mert az időnket nem sajnálva összeszedtünk minden részletet, amit kerestél.

Talán úgy érzed, az ígéret, hogy garantáltan állást találsz a tech világában túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. „Hogy lehet ez? Csak valami bűvésztrükkről van szó, vagy ez pusztán marketingduma?” – kérdezgeted magadtól. Azonban azért vagyunk, hogy biztosítsunk róla: nem így van. Teljesen komolyan mondjuk, sőt ez nem csupán egy garancia. Remek lehetőség, ami megadja a kezdő lökést, és lehetővé teszi, hogy az életed új fordulatot vegyen, és tiszta lappal kezdj karriert egy teljesen más területen.

Garantáljuk a jövőbiztos karriert

Tudjuk, nehéz megérteni, miért vagyunk olyan biztosak benne, hogy állást fogsz találni, miután befejezed a full-stack fejlesztő képzésünket. Azonban tényleg nem esik nehezünkre karriert ígérni neked a tech világában: a diákjaink 98%-a sikeresen elhelyezkedett a segítségünkkel, több mint 80%-uk még mindig annál a vállalatnál dolgozik, amelyet mi találtunk nekik, némelyikük pedig már 6 éve ugyanott van.

Ez azért lehetséges, mert már a kezdetektől úgy terveztük meg a képzési programunkat, hogy egyenes út vezessen a siker felé: pontosan azokat a készségeket oktatjuk, amelyre a több mint250 partnervállalatunknak szüksége van, továbbá rengeteg extra eszközöd lesz majd, amelyek segítenek megszerezni az álommelót.

Miért kellene a garanciát választanod?

A garancia remek opció, ha ki szeretnéd hagyni az állásvadászat miatti stresszelést, vagy épp az utólagos fizetés lehetőségével élnél. Ebben az esetben utófinanszírozási lehetőséggel válaszd a full-stack programozó képzésünket, így a tandíjat csak a képzés után, kényelmes, havi részletekben kell visszafizetned, miután munkába álltál, és már szépen keresel a tech világában.

Amikor a garancia mellett döntesz, legalább 6 interjún fogsz részt venni potenciális munkaadókkal. Miután befejezted a képzést, olyan pozíciókra jelentkezhetsz, amelyek megfelelnek a készségeidnek, a profilodnak és a személyes preferenciáidnak. A mi ígéretünk az, hogy legfeljebb 6 hónapon belül állást kapsz, (ez az időszak általában jóval rövidebb) azonban ha nem sikerül munkát találnunk neked, egyáltalán nem kell kifizetned a képzést.

Ha sikerrel járunk és megtaláljuk neked a hozzád illő munkát, de te mégis úgy döntesz, nem vállalod azt (vagy kevesebb mint 12 hónapon belül kilépsz a cégtől), fedezned kell a közvetítői díjat (amelynek költségét általában az a cég fizet ki, ahol munkába állsz).

Azért kérünk erre, mert az állásgarancia esetén is igaz, hogy az éremnek két oldala van: mi megígérjük, hogy állást találunk neked az egyik partnercégünknél, de ugyanígy ígéret köt minket a partnereink felé is. Garantáljuk nekik a felkészült junior szakembereket, akik legalább fél évig dolgoznak majd a cégüknél. Így engedhetjük meg magunknak, hogy időt és erőforrást nem sajnálva felkészítsünk az új tech karrieredre, gyakorlatilag mindenféle előzetes kifizetés nélkül, leszámítva egy jelképes összeget a regisztrációnál.

Megkönnyítjük az életedet, és sikeresebbé tesszük az állásvadászatot

A sikered biztosítása érdekében – a garancián kívül – a karriertámogatási szolgáltatást nyújtó csapatunk is mindvégig melletted lesz.

Nemcsak elkötelezett mentoraink által nyújtott egyéni konzultációban és felkészítésben lesz részed mielőtt élesben interjúznál, hanem a karrier coachaink támogatását is kiélvezheted. Ők végig segítenek neked az álláskeresés időszakában a temérdek tapasztalatukkal, illetve minden egyes interjúdat követően részletes visszajelzést adnak majd, és utánkövetik a partnercéggel a fejleményeket.

Ez azt jelenti, hogy kihagyhatod az állásvadászat nem annyira kellemes részeit, például az órákig tartó keresgélést a neten, az önéletrajzod kiküldését vagy száz helyre, és az aggódást, hogy vajon milyen válasz érkezik. A csapatunk gyakorol veled az interjúkra, mindegyik után hasznos visszajelzéseket ad, sőt még az új munkahelyeden eltöltött első néhány hónapra is felkészítenek.

Neked csak annyi lesz a dolgod, hogy megjelensz az interjúkon, és a legjobb formádat hozod.

Az előbbieken kívül a karrierszolgáltatásunk a következőket foglalja magában:

  • Álláshirdetés-elemzés
  • Önéletrajzírás személyre szabott sablonnal
  • Munkáltatói kutatás
  • Próba HR- és tech interjúk
  • Egyéni coaching alkalmak az éles interjúk előtt
  • Támogatás az onboarding során az új munkahelyen

Olvasd el a diákjaink véleményét, akik már tech területen dolgoznak:

"Végig napi kapcsolatban voltunk a diákok elhelyezésével foglalkozó codecoolos kollégákkal. Sokat beszélgettünk, hogy jobban megismerjenek minket, és személyre szóló állásajánlatokat tudjanak hozni nekünk. Jó érzés volt nemcsak egy sokadik diáknak lenni a sorban, hanem azt érezni, hogy név szerint ismernek, és nekem és a többieknek is egyenként, személy szerint próbálnak segíteni a kollégák"

- Landfrasz Ádám, QA Engineer


"Számomra a legnagyobb segítség az álláskeresési időszak alatt kapott támogatás összessége volt, a folyamatosan rendelkezésre álló álláslehetőségektől kezdve a szervezésen, a tájékoztatáson, a próbainterjúkon át a személyes, egyéni felkészítésig. Azt gondolom, rengeteg időt, energiát spóroltam így, hogy ennyi segítséget kaptam ebben az időszakban."

- György Noémi, Web Developer

Készen állsz, hogy új karrierbe kezdj?

Ha még maradtak megválaszolatlan kérdéseid, tudd, hogy mi mindig nyitottak vagyunk a csevegésre.

Tudjuk, hogy egy ilyen hatalmas döntés meghozásához sok bátorság kell – akár a karrierváltást, akár a pénzügyi lépést nézzük. Azonban mi segíthetünk neked ebben a változásban, így új karriert és akár új életet is kezdhetsz.

Fordulj hozzánk bizalommal, és tudasd velünk, ha érdekel valamelyik képzésünk!

Megosztás